Jak działa aplikacja SpyMobile?
SpyMobile to niewidoczna aplikacja którą instaluje się w telefonie którego chcemy monitorować.
Aplikacja umożliwia monitoring On-line na żywo oraz kontrolę rodzicielską telefonu twojego dziecka, w sposób dyskretny i niewidoczny rejestruje aktywność telefonu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, monitorując i rejestrując sms-y, połączenia, rozmowy telefoniczne, lokalizację, kontakty, przeglądane strony www, pliki, zdjęcia, komunikatory: Skype, Viber, Snapchat, Facebook, WhatsApp, i inne.

Wszystkie zarejestrowane dane aplikacja przesyła za pomocą internetu lub sieć WiFi na Państwa indywidualne konto Panel Admin na serwerze które służy do przeglądania aktywności telefonu i sterowania funkcjami aplikacji.

W jaki sposób się pobiera się i instaluje aplikację?
Są dwie możliwości instalacji, pierwsza za pomocą sms którego otrzymacie po zakupie na swój telefon , takiego sms należy przesłać na telefon docelowy w treści sms jest link na który należy kliknąć w celu pobrania aplikacji w postaci pliku instalacyjnego na docelowy telefon. Drugą możliwością jest wpisanie linku z sms bezpośrednio w przeglądarce w telefonie i kliknięcie. Po pobraniu pliku instalacyjnego klikamy na pakiet instalacyjny w celu zainstalowania.

Ile czasu trwa instalowanie aplikacji?
Czas instalacji uzależniony jest od operatywności i znajomości telefonu podczas instalacji, zazwyczaj czas instalacji w zależności od wersji oprogramowania wynosi ok. 2 – 5 minut.

Czy na wszystkich telefonach działa program?
Nasze aplikacja działa na telefonach opartych na systemie Android od ver 4.2 do 8.1 i wyższej.

Czy jest możliwość zdalnej instalacji aplikacji?
Nie ma możliwości, aby zainstalować aplikację należy mieć telefon w ręku gdyż podczas instalacji należy podać login hasło użytkownika oraz dokonać stosownych ustawień stosując się do instrukcji instalacji.

Czy program działa również za granicą?
Tak aplikacja SpyMobile działa w Polsce oraz za granicą , działa wszędzie tam gdzie jest dostęp do sieci telefonii GSM oraz internetu.

Czy program jest niewidoczny?
Aplikacja SpyMobile po zainstalowaniu i aktywowaniu jest ukryta w telefonie działa niewidocznie w tle i nie zdradza swojego przeznaczenia.

Czy program działa gdy telefon jest wyłączony lub została usunięta bateria?
Każde urządzenie elektroniczne jak i również telefon do działania potrzebuje energii elektrycznej, więc aby program działał telefon musi być włączony ON.

Czy program trzeba włączyć po restarcie telefonu?
Nie gdyż program startuje automatycznie z startem systemu Android.

Czy program wymaga uprawnień root do działania ?
Nasz program do obsługi podstawowych funkcji telefonicznych takie jak Rozmowy, sms, nagrywanie otoczenia, zdjęcia kontakty, lokalizacje, historie stron i inne nie wymaga prawa Roota, natomiast niektóre dodatkowe funkcje aplikacji wymagają prawa Roota jak np: komunikatory internetowe czy zdalne blokowanie aplikacji itd..

Czy program można zdalnie odinstalować ?
Aby odinstalować program należy mieć telefon w ręku, natomiast można odinstalować opcjonalnie gdy telefon posiada prawo ROOTA.

Czy program jest skuteczny i czy działa ?
W dzisiejszych czasach korzystanie z telefonu jest jak oddychanie powietrzem robimy to ciągle tak samo jak nie roztajmy się z telefonem, jest nieocenionym narzędziem w komunikacji. Aplikacja SpyMobile działa w 100% w tej sytuacji jest doskonałym i bardzo przydatnym narzędziem w monitoringu dzieci i lokalizacji, w ten sposób mamy kontrolę nad rozmowami , wiadomościami sms , i innymi informacjami, możemy wcześniej zapobiegać przyszłym zagrożeniom.

W jakim celu stosuje się oprogramowanie SpyMobile?
Oprogramowanie przeznaczone jest do kontroli rodzicielskiej własnych dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny!

Co otrzymamy po zakupie oprogramowani?
Po zakupie wysyłamy do Państwa zakupioną aplikację w formie elektronicznej na email: link do pobrania aplikacji SpyMobile, instrukcję obsługi w języku Polskim, dane dostępowe do Panelu zarządzania Admin, konfigurację i ustawienia telefonu do instalacji, wysyłamy również sms na Państwa nr telefonu z linkiem do pobrania aplikacji.

Jaki czas oczekiwania po zakupie ?
Aplikację przesyłamy w dniu dokonania zakupu po otrzymaniu wpłaty, lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty PDF na email.

Jak można zamówić oprogramowanie ?
Oprogramowanie można zamówić i zakupić :

• Na naszej stronie spymobile.com.pl klikając dodaj Kup Teraz i postępując zgodnie z informacjami finalizacji zakupu.
• Zamawiając przez e-mail: info@spymobile.com.pl
• Kontaktując się z nami telefonicznie pod nr Tel: 889 255 020 w godz 9-17
• Nie wysyłamy aplikacji za pobraniem!

Serdecznie zapraszamy w przypadku pytań prosimy o kontakt.