spyphone
Zabezpiecz swoje dziecko!

Przedstawiamy Państwu najlepszą na rynku aplikację Bezpieczne Dziecko do ochrony i kontroli rodzicielskiej twoich dzieci która wyznacza nowy światowy standard!

Do dyspozycji masz ponad 70 funkcji! w jednym dużym pakiecie! Zobacz listę funkcji

Teraz w łatwy i prosty sposób sprawdzisz poczynania swoich dzieci kontrolując i monitorując telefon, zobacz z kim rozmawia twoje dziecko, z kim komunikuje się przez sms, Facebook, Messenger, WhatsApp i inne komunikatory, jakie strony przegląda w internecie, co ogląda, w razie zagrożenia zlokalizujesz miejsce pobytu dziecka. Teraz SpyMobile ® pomoże ci zachować spokój i bezpieczeństwo, oraz możliwość reakcji w przypadku zagrożeń! Nie zwlekaj z decyzją i wypróbuj naszą aplikację Teraz!

Aplikacja przeznaczona jest do kontroli rodzicielskiej swoich dzieci, zabezpieczenia przed ucieczką, porwaniem, złym towarzystwem, niebezpieczeństwem w sieci, oraz zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny! Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy i zgody jest niezgodne z Polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie aplikacji może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. spymobile.com.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie niezgodne z prawem wykorzystywanie i używanie aplikacji, oraz za jakiekolwiek nadużycia lub wyrządzone szkody przez użytkownika nie stosującego się do przepisów i regulacji prawnych danego kraju.

podsłuch telefonu spymobile


                
                
                
                
                
                

spymobile podsłuch telefonu
Do dyspozycji masz ponad 70 potężnych funkcji!
Ogrom funkcji w jednym dużym pakiecie Spymobile PRO!
U nas wszystkie funkcje w jednym dużym pakiecie! Kupując SpyMobile otrzymasz ponad 70 potężnych funkcji w konkurencyjnej atrakcyjnej cenie!
Nieograniczony dostęp 24H!
Monitoruj aktywność telefonu zdalnie On-Line 24h na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Panelu Admin, który jest w języku Polskim!
Kompatybilność z Android!
Aplikacja kompatybilna jest z Android ver 5 do 11.