spyphone
Zabezpiecz swoje dziecko!

Przedstawiamy Państwu najlepszą na rynku aplikację “Bezpieczne Dziecko” do ochrony i kontroli rodzicielskiej twoich dzieci, która umożliwia rodzicom monitorowanie telefonu online.

Teraz w łatwy i prosty sposób sprawdzisz poczynania swoich dzieci kontrolując i monitorując aktywność swojego dziecka przez telefon. Zobacz z kim zadaje się twoje dziecko? z kim komunikuje się przez sms, Facebook, Messenger, WhatsApp i inne komunikatory? jakie strony przegląda w internecie? co oglądaja na swoim telefonie? w razie zagrożenia podejmiesz stosowne działania, lub zlokalizujesz miejsce pobytu dziecka. Teraz możesz sprawić, że twoje dzieci będą bezpieczniejsze dzięki aplikacji SpyMobile ® zachowasz spokój i bezpieczeństwo, oraz możliwość reakcji w przypadku zagrożeń! Nie zwlekaj z decyzją i wypróbuj naszą aplikację Teraz!
Aplikacja przeznaczona jest do kontroli rodzicielskiej swoich dzieci, zabezpieczenia przed ucieczką, porwaniem, złym towarzystwem, niebezpieczeństwem w sieci, oraz zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny na telefonie (smartfonie), którego jesteś prawnym właścicielem, lub posiadasz odpowiednią zgodę na monitorowanie telefonu. Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy i zgody jest niezgodne z Polskim prawem. Niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem używanie aplikacji może naruszyć prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego i narazić użytkownika na odpowiedzialność prawną. spymobile.com.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie niezgodne z prawem wykorzystywanie i używanie aplikacji, oraz za jakiekolwiek nadużycia lub wyrządzone szkody przez użytkownika nie stosującego się do przepisów i regulacji prawnych danego kraju!

podsłuch telefonu spymobile


                
                
                
                
                
                


spymobile podsłuch telefonu
Do dyspozycji masz ponad 70 funkcji!
Ogrom funkcji w jednym dużym pakiecie Spymobile PRO!
U nas wszystkie funkcje w jednym dużym pakiecie! Kupując SpyMobile otrzymasz ponad 70 funkcji w konkurencyjnej atrakcyjnej cenie!
Nieograniczony dostęp 24H.
Monitoruj aktywność telefonu zdalnie On-Line 24h na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Panelu Admin, który jest w języku Polskim!
Aplikacja działa z Androidem.
Aplikacja kompatybilna jest z Android ver. 5 do 11.

Aplikacja działa niewidocznie.
Aplikacja działa w trybie niewidocznym.